O nás

Naša firma je certifikovaná výrobcom JABLOTRON na kvalifikovanú montáž zabezpečovacích systémov a sme držiteľmi licencie na poskytovanie Technickej služby od Krajského riaditeľstva policajného zboru, ktorá nás oprávňuje montovať zabezpečovacie systémy v súlade s legislatívou SR.

ikona kvalita​​

Kvalita

Najvyššia možná kvalita, ale tiež vynikajúci záručný, pozáručný servis a odborné poradenstvo.

ikona bezpečnosť

Bezpečnosť

Kamerové systémy Vám dodajú pocit bezpečia pre krádežou alebo poškodením majetku.

IKONA KAMERA

Spoľahlivosť

Sme presvedčení, že voľba nášho systému a naších služieb Vás plne uspokojí.

Zabezpečovacie systémy - Alarm Jablotron 100

Sme spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnou inštaláciou alarmov, zabezpečovacích a kamerových systémov.

Na ochranu Vášho majetku odporúčame montáž alarmového systému JABLOTRON 100 firmy JABLOTRON. Jedná sa o nový produkt, ktorý Vás prekvapí jednoduchosťou ovládania. Tento systém ponúka množstvo možností využitia, čím sa dokáže jednoducho prispôsobiť Vašim potrebám. Ponúkaný systém má nielen špičkové parametre, nadčasový dizajn, najvyššiu možnú kvalitu, ale tiež vynikajúci záručný, pozáručný servis a odborné poradenstvo. Sme presvedčení, že voľba tohoto systému Vás plne uspokojí.

Naša firma je certifikovaná výrobcom JABLOTRON na kvalifikovanú montáž zabezpečovacích systémov a sme držiteľmi licencie na poskytovanie Technickej služby od Krajského riaditeľstva policajného zboru, ktorá nás oprávňuje montovať zabezpečovacie systémy v súlade s legislatívou SR.

  • Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvým alarmom, ktorému ihneď budete rozumieť a nebudete sa ho báť ovládať. Vyberte si alarm vyvinutý pre ľudí!
  • Vzhľad jednotlivých prvkov alarmu JABLOTRON 100  bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Objavte krásu ktorá splynie s vašim domovom!
  • Kombinácia bezdrôtového a drôtového riešenia alarmu JABLOTRON 100 umožnuje šetrnú inštaláciu ako pre váš objekt, tak aj vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie JABLOTRON!
  • JABLOTRON 100 vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom alebo únikom plynu. Dokáže ovládať kúrenie, zavlažovanie alebo otvoriť garážové dvere. Využívajte možnosti špičkovej techniky naplno!
  • Ku svojmu alarmu JABLOTRON 100 sa dostanete z ktoréhokoľvek miesta vďaka bezplatnému internetovému portálu prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartfónu. Ovládajte alarm a komunikujte so systémom bez hraníc.
  • GSM Alarm JABLOTRON 100  ponúka absolútnu slobodu výberu, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám. Ponúka riešenie pre byty, chaty, domy, kancelárske a výrobné priestory. Naplánujte si jeho veľkosť podľa seba.

Dohodnite si obhliadku objektu na základe ktorej Vám vystavíme ponuku (aj na viac variantov). Dostanete množstvo dôležitých informácii ktoré Vám pomôžu sa rozhodnúť aké riešenie zabezpečenia je pre Vás najvýhodnejšie. Obhliadka Vás k ničomu nezaväzuje a je bezplatná. 

alarm Jablotron100

 

rejestrátor

 

dům