Inteligentný alarm JABLOTRON 100+

JABLOTRON 100+ je revolučný bezdrôtový, drôtový alebo najlepšie kombinovaný systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory, obchody, kancelárie, sklady, dielne a pod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotnú tieseň, zaplavenie, prepadnutie a ďalšie riziká, o ktorých je dobre vedieť.

Image​​​

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100+ prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť ovládať. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Image​​​​​

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj zbernicového (drôtového) riešenia alarmu JABLOTRON 100+ umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt a aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Image​​​

Dostupný odkiaľkoľvek

K vášmu alarmu JABLOTRON 100+ sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnej aplikácii  MyJABLOTRON vo vašom smartfóne alebo v počítači. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc.

Image​​​​​

Ochrana objektu 24 hodín denne 7 dní v týždni

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku.

Image​​​​​

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100+ vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Ovládajte na diaľku svoj dom, chatu či firmu a využite možnosti špičkovej techniky naplno! Radi Vám poradíme s výberom možností.

Rozsvietenie svetla

Image​​​

Vyhrievanie bazéna

Image​​​

Zavlažovanie záhrady

Image​​​

Otváranie garáže

Image​​​​

 Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: