Inteligentný alarm JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový, drôtový alebo najlepšie kombinovaný systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory, obchody, kancelárie, sklady, dielne a pod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotnú tieseň, zaplavenie, prepadnutie a ďalšie riziká, o ktorých je dobre vedieť.

Image​​​

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100 prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť ovládať. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Image​​​​​

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj zbernicového (drôtového) riešenia alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt a aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Image​​​

Dostupný odkiaľkoľvek

K vášmu alarmu JABLOTRON 100 sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnej aplikácii  MyJABLOTRON vo vašom smartfóne alebo v počítači. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc.

Image​​​​​

Ochrana objektu 24 hodín denne 7 dní v týždni

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku.

Image​​​​​

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100 vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Ovládajte na diaľku svoj dom, chatu či firmu a využite možnosti špičkovej techniky naplno! Radi Vám poradíme s výberom možností.

Rozsvietenie svetla

Image​​​

Vyhrievanie bazéna

Image​​​

Zavlažovanie záhrady

Image​​​

Otváranie garáže

Image​​​​

 Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: